[ MENU DODATKOWE ]



Instytut Biologicznych Podstaw Chorób Zwierząt

20-950 Lublin, ul. Akademicka 12
Dyrektor: prof. dr hab. Andrzej Wernicki, profesor zwyczajny
tel. 81 445 60 32, pok 300
e-mail: andrzej.wernicki@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Antonina Sopińska, profesor , tel. 81-445-67-07
    e-mail: antonina.sopinska@up.lublin.pl / Zakład Chorób Ryb i Biologii
  • prof. dr hab. Krzysztof Tomczuk, profesor , tel. 81-445-60-86
    e-mail: krzysztof.tomczuk@up.lublin.pl / Zakład Parazytologii i Chorób Inwazyjnych
  • prof. dr hab. Renata Urban-Chmiel, profesor zwyczajny, tel. 81-445-60-36
    e-mail: renata.urban@up.lublin.pl / Zakład Prewencji Weterynaryjnej i Chorób Ptaków

Profesorowie uczelni

Adiunkci

Asystenci

  • mgr inż. Marcelina Osińska, asystent / Zakład Mikrobiologii Weterynaryjnej

Wykładowcy

  • dr hab. Andrzej Puchalski, starszy wykładowca, tel. 81-445-69-65
    e-mail: andrzej.puchalski@up.lublin.pl / Zakład Prewencji Weterynaryjnej i Chorób Ptaków

Pozostali pracownicy

  • dr Magdalena Frajnt, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-67-38
    e-mail: magdalena.frajnt@up.lublin.pl / Zakład Prewencji Weterynaryjnej i Chorób Ptaków
  • dr Anna Grochoła, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-69-86
    e-mail: anna.grochola@up.lublin.pl / Zakład Chorób Ryb i Biologii
  • mgr inż. Anna Kostruba, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-60-14 / Zakład Mikrobiologii Weterynaryjnej
  • mgr inż. Beata Pogoda, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-60-49 / Zakład Mikrobiologii Weterynaryjnej
  • mgr Dagmara Stasiek, starszy technik, tel. 81-445-69-27
    e-mail: dagmara.stasiek@gmail.com / Zakład Parazytologii i Chorób Inwazyjnych
  • mgr inż. Bożena Wawrzkiewicz, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-60-43
    e-mail: rudykurczak@tlen.pl / Zakład Prewencji Weterynaryjnej i Chorób Ptaków

Profesorowie emerytowani

  • prof. dr hab. Barbara Majer-Dziedzic, profesor emerytowany / Zakład Mikrobiologii Weterynaryjnej
  • prof. dr hab. Jerzy Rzedzicki, profesor emerytowany / Zakład Prewencji Weterynaryjnej i Chorób Ptaków
  • prof. dr hab. Grażyna Ziółkowska, profesor emerytowany / Zakład Mikrobiologii Weterynaryjnej